CLIMBER BY CUNO

Birçok farklı iş kolunda itibar sahibi olan CUNO Group çatısı altındaki markalardan biridir. Marka, global bir marka olarak büyümeyi hedeflemektedir.

Climber By Cuno, yıllardır küresel endüstride bir hazır giyim markası olarak büyüyüp yaygınlaşmakta, tek markalı mağazalarda müşterilerine ulaşmaktadır. Climber By Cuno ürünleri ağırlıklı olarak Doğu Avrupa, Avrasya, Orta Doğu ve Afrika ülkelerine satılmaktadır.

CLIMBER BYCUNO, giyinmekten fazlasını arayanlar için ideal bir marka.

Global pazarlarda yükselişte olan bu özel erkek giyim markasının başarısının altında Samsama kardeşlerin işbirliği ve kolektif faaliyetleri yatıyor. UNESCO dünya mirası listesinde yer alan ve tarihi İpek Yolu üzerinde yer alan eski bir Türk yerleşim yeri olan Adıyaman’da doğan kardeşler, 1984 yılında maceralarının başladığı yer olan İstanbul’a göç ettiler. 10 yılda Climber BC markasına can verdiler.

Yılların deneyimi ile yaratıcı becerilerini ustalıkla birleştirerek 2016 yılında orta segmentte yer alan CLIMBER BYCUNO markasını yarattılar.

Estetiği özgün tasarım ve üstün kalite ile en çağdaş haliyle yeniden tanımlayan CLIMBER BYCUNO, her sezon farklı moda trendlerine ve gerçek hayattaki farklı yaşam tarzlarına hitap eden geniş bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor.

CLIMBER BYCUNO’nun nihai ürüne kadar olan her aşaması ve süreci, kaliteden ödün vermeden titizlikle gerçekleştirilir. Bir CLIMBER BYCUNO ürününe dokunduğunuzda tasarımının, rafine kumaş seçiminin, şekil, dikiş ve aksesuarların kalitesinin ardındaki benzersizliği ve sıkı çalışmayı görecek ve hissedeceksiniz.