ZİRVEYİ ZORLAYANLARIN MARKASI

“Giysiler erkeği şekillendirir” CLIMBER B.C'deki büyüleyici markalar bundan daha fazlasını yapıyor: insanların kişiliğini vurguluyorlar. Müşterilerimiz ve işimiz için güvenilir değerler yaratın. Marka farklılığının benzersiz dünyasını, modern, çeşitli ve bireysel koleksiyonlarımızın yanı sıra CUNO Grubunun temsil ettiği gerçek kalite ve profesyonelliği keşfedin.

MARKAMIZ

Climber B.C. 1995 yılında ``dünya markası olma`` vizyonuyla yola çıkan CUNO Group'un bir markasıdır. Climber B.C. Yenilikçi ve çağdaş tasarımlarıyla ön plana çıkan marka imajını değiştirmeden, alanında deneyimli, yenilikçi ve yaratıcı ekibiyle yoluna devam etmektedir.

Climber B.C. özel çalışmaları ve hat bazında geniş ürün yelpazesi ile farklı müşteri segmentlerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Climber B.C. özgün tasarımları ve kalitesiyle estetiği en çağdaş biçimde yorumlayarak, modanın farklı trendlerine ve farklı yaşam tarzlarına her sezon geniş bir koleksiyon sunuyor.

Climber B.C. ürünler tüm süreçlerde kalite bilincinden ödün vermeden titizlikle ele alınmakta ve sonuçlandırılmaktadır.

Bir Climber B.C.'ye sahip olduğunuzda. Ürün tasarımından kumaş seçimine, desen ve dikişten aksesuar seçimine kadar imalatın her aşamasının ne kadar dikkatli yapıldığını fark edeceksiniz.

Climber B.C. ürünleri modern, sağlık ve güvenliğe uygun tesislerde, otomasyona dayalı en son teknolojiler kullanılarak üretilmekte ve başta Avrasya ülkeleri olmak üzere dünyanın 30'dan fazla ülkesinde satılmaktadır.

Climber B.C. mükemmellik kültüründe kendine özgü bir organizasyon yapısını ve demokrasiye dayalı şeffaf kurumsal yönetim anlayışını temsil etmektedir.

Tüm ortakların kârını gözeten yönetim tarzımız, kurumsal bağlılık bilinciyle birlikte gelişir. Müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak ürün, hizmet ve yöntemlerimizi daima geliştirerek daha iyiyi hedefliyoruz.

Mükemmellik kültürünün bir sonucu olarak Climber B.C. Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM) tarafından düzenlenen ``Mükemmelliğe Bağlılık`` ve ``Mükemmellikte Tanınmış`` ödüllerini alarak kalite yolculuğuna devam ediyor.

Her alanda yürüttüğü mükemmellik yolculuğunda sosyal sorumluluk projelerinden biri olarak üretim kalitesini geliştirmek, artırmak ve kadın çalışanların istihdamını desteklemek amacıyla Anadolu'da yeni üretim tesisleri kurmuştur.

Climber B.C. Global pazarda mağazacılık alanında büyümeyi hedefleyerek 2017 yılından bu yana her yıl mağaza sayısını artırarak yoluna devam etmektedir.

Climber B.C. hedef pazarlarında tanınan bir marka olarak hem üretim hem de organize perakendecilik alanında faaliyet göstermektedir. Müşteri tabanı sürekli genişlemektedir. Climber B.C. yenilikçi çözümleri, kaliteli hizmeti ve sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkıyor.

Climber B.C. vizyonu doğrultusunda kendini geliştirmeye devam etmekte ve mükemmeli hedeflemektedir.

Yenilikçi teknolojilere ve müşteri memnuniyetine odaklanarak daha ileri gitmeyi ve liderliğini sürdürmeyi hedeflemektedir...

1995

Dağcı M.Ö. ticari marka olarak tescil edilmiştir

1996

Showroomun marka imajına ve konseptine uygun dekorasyonu hazırlandı.

1998

Climber B.C. ürünlerinin yurt dışı teslimatlarına başlandı

2000

Showroomun marka imajına ve konseptine uygun dekorasyonu hazırlandı.

2007

Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM) tarafından Mükemmelliğe Bağlılık Sertifikası alındı

2008

Yeni modern üretim tesislerine taşınıyoruz

2008

Yeni üretim tesisini açtı

2009

Moda dergisi ``Fashion XY``nin ilk sayısı

2010

İkinci Climber showroomu İstanbul'da açıldı Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) tarafından Mükemmellik Sertifikası alındı

2011

B2B platformu piyasaya sürüldü: toptancılar için çevrimiçi mağaza

2012

Flagman merkez showroom İstanbul'da açıldı

2013

Climber B.C. Dünyanın birçok yerinde müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya devam ediyor

2014

Climber B.C. operasyonunu Kanada ve Avustralya'ya kadar genişletti

2015

Climber B.C. İstanbul'da kendi Konsept Mağazasını açtı<br /> Climber B.C. Moskova'da kendi Konsept Mağazasını açtı

2016

Climber B.C. Milano'da showroomunu açtı

2017-2023

Moskova'da kendi konsept mağazalarını açmaya başladı (Avenue, Columbus, Vegas, Kasirks, Kapitoly, Dream Island, Acropolis, Metropolis, Afi-Mall)

2024

Kendi mağazalarını açmaya devam ediyor...